Klecińskie Towarzystwo Wioślarskie
Klecińskie Towarzystwo Wioślarskie

Zawody pokazowe smoczych łodzi - Park Wodny Wrocław

29 września postanowiliśmy pokazać mieszkańcom naszego miasta co robimy zimą. A zimą - zawody mamy basenowe - więc dzięki uprzejmości Parku Wodnego zorganizowaliśmy zawody pokazowe.

29 września postanowiliśmy pokazać mieszkańcom naszego miasta co robimy zimą. A zimą - zawody mamy basenowe - więc dzięki uprzejmości Parku Wodnego zorganizowaliśmy zawody pokazowe. Oprócz smoków Klecińskiego Towarzystwa Wioślarskiego - w pokazowych zmaganiach wzięli udział także smokarze Kogeneracji Wrocław, Krajowego Rejestru Długów oraz zawodnicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, także wystartowały ekipy juniorów ...

 Wprowadzenie smoka do basenu było już nie lada wydarzeniem,  jednak udało się przełamać lody i zaprosić kilkoro śmiałków do rywalizacji. Zapraszamy do artykułu na portalu wroclaw.gazeta.pl oraz do galerii zdjęć.

Polecamy naszego partnera:

Rambike.pl - Ramserwis - rowery, sprzęt zimowy, akcesoria, ubrania - nie tylko dla wymagających
KTW Dragon by Marcin Łobocki - all rights reserved. © Marcin Łobocki 2013
© 2011 - 2013 Klecińskie Towarzystwo Wioślarskie.