Klecińskie Towarzystwo Wioślarskie
Klecińskie Towarzystwo Wioślarskie

Puchar Wojewody jest nasz! Tumski cup 2013

Nie odpuszczaliśmy do samego końca, walczyliśmy z najsilniejszą jak się okazało drużyną. Należało im się to zwycięstwo. Dla nas to w dalszym ciągu finał, który mobilizuje.

Nie odpuszczaliśmy do samego końca, walczyliśmy z najsilniejszą jak się okazało drużyną.  Należało im się to zwycięstwo. Dla nas to w dalszym ciągu finał, który mobilizuje. 

Na tegorocznych zawodach stawiło się 18 drużyn, w tym wiele doskonale znanych z poprzednich edycji. Załoga KTW postawiła sobie dosyć trudne zadanie - utrzymanie pozycji lidera zawodów. Puchar Prezydenta Miasta przypadł jednej z drużyn Kogeneracji - gratulujemy zwycięstwa, należało im się. Uczciwie walczyli do samego końca, czas przekazać tytuł kolejnej drużynie.  Dla nas najważniejsza jest zabawa, chęć propagowania tego rodzaju aktywności i integracji naszych zawodników. Nie wyniki sportowe są najważniejsze, ale przyjemność, jaką się czerpie z udziałów w takich zawodach. Nawet, gdy występują czynniki próbujące tę zabawę zakłócić - na przykład pogoda :) Ten prześliczny puchar Wojewody dumnie odebrany przez następne rosnące pokolenie smokarzy klecińskich będzie zdobił naszą kolekcję i przypominał, że rywalizacja to nie wszystko.  To przede wszystkim świetna zabawa.

A już za 2 tygodnie kolejne zmagania tym razem na basenie w Aquaparku - przeciąganie łodzi!

Polecamy naszego partnera:

Rambike.pl - Ramserwis - rowery, sprzęt zimowy, akcesoria, ubrania - nie tylko dla wymagających
KTW Dragon by Marcin Łobocki - all rights reserved. © Marcin Łobocki 2013
© 2011 - 2013 Klecińskie Towarzystwo Wioślarskie.