Klecińskie Towarzystwo Wioślarskie
Klecińskie Towarzystwo Wioślarskie

Tumski Cup 2012 - zdobywamy puchar!

Największe wydarzenie dla wielbicieli Smoczych Łodzi na Dolnym Śląsku było sprawdzianem dla wielu załóg, w tym także dla ekipy Klecińskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Zwyciężyliśmy.

W odbywających się 15 września zawodach ekipa KTW  zdobyła I miejsce oraz Puchar Prezydenta Miasta Wrocławia. Tumski Cup to wspaniała impreza propagująca ten widowiskowy sport. Dała możliwość kibicowania i podziwiania naszych zmagań mieszkańcom Wrocławia oraz turystom odwiedzającym tę zabytkową część miasta. To była także okazja do  spotkania i wspólnego zdjęcia z  olimpijczykami - wicemistrzami z Pekinu, uczestnikami tegorocznych mistrzostw w Londynie. Dziękujemy naszym konkurentom finałowym - zawodnikom MPWiK oraz Kogeneracji za wspaniały bieg, to był dla nas ogromy zaszczyt móc zmierzyć się w finale z dwoma najsilniejszymi zespołami startującymi w tegorocznej edycji III Wyścigów Smoczych Łodzi Tumski Cup 2012. Więcej o samych zawodach i przebiegu - zapraszamy do świetnej relacji na stronie tuwroclaw.com, której ekipa także startowała w zawodach. 

 

Załoga portalu tuWroclaw.com piąta w wyścigach smoczych łodzi - TuWroclaw.com, 16.09.2012

Podziękowania dla ekipy klubu Pegaz za miejsce do treningu, naszemu trenerowi Grzegorzowi Gancarzowi za cierpliwość. Także dla naszych wspaniałych małżonek oraz dzieci za te dni spędzone podczas treningów, kiedy nas nie było. A przede wszystkim wszystkim naszym kibicom tak wspaniale nas dopingującym - i Tobie Krzysztof, za ten niesamowity doping z nadbrzeża!  Dziękujemy także pani Ewie Gancarz za "wyremontowany garaż", będziemy się tego mitu trzymać.  Lista osób, którym możemy podziękować jest znacznie dłuższa, nie zmieściłyby się wszystkie.

Polecamy naszego partnera:

Rambike.pl - Ramserwis - rowery, sprzęt zimowy, akcesoria, ubrania - nie tylko dla wymagających
KTW Dragon by Marcin Łobocki - all rights reserved. © Marcin Łobocki 2013
© 2011 - 2013 Klecińskie Towarzystwo Wioślarskie.