Klecińskie Towarzystwo Wioślarskie
Klecińskie Towarzystwo Wioślarskie

OMW III edycja - zdobywamy podium!

To był bój do samego końca. Z takim przeciwnikiem to zaszczyt przegrać, ale niefortunne zdarzenie w roli połamania wiosła w naszej ekipie na starcie zadzialało jak zastrzyk adrenaliny.

W odbywających się zawodach z serii Otwartych Mistrzostw Wrocława 2012 ekipa Klecińskiego Towarzystwa Wioślarskiego zajęła 1 miejsce, przybliżając tym samym swoje szanse na udany debiut w klasyfikacji generalnej tegorocznych zawodów. Uwaga z życzeniami - mogą się spełnić.  Słowem "połamania wioseł"  pozdrawiano nasz zespół z widowni, co faktycznie stało się podczas startu. Przekonał się o tym nasz zawodnik,  Maciej Guziński, obsadzający lewą stronę łodzi, łamiąc wiosło podczas finałowego wyścigu z drużyną Latającego Smoka. Nie przeszkodziło to nam w uzyskaniu 1 miejsca.  Silna motywacja podczas wyścigu z najlepszą drużyną startującą w serii OMW  zadziałała, gratulujemy Latającemu Smokowi zajęcia II miejsca. W finale B zmierzyli się zawodnicy Kogeneracji oraz KRD - wygrała ekipa Kogeneracji, w finale C - SII oraz Volvo.

 Udział w zbliżających się regatach Tumski Cup 2012 będzie sprawdzianem techniki i formy zespołu, sukcesywnie szlifowanej pomiędzy kolejnymi startami w OMW.

Zapraszamy naszych fanów  na Tumski Cup 2012, 15.09, Wyspa Bielarska.

Polecamy naszego partnera:

Rambike.pl - Ramserwis - rowery, sprzęt zimowy, akcesoria, ubrania - nie tylko dla wymagających
KTW Dragon by Marcin Łobocki - all rights reserved. © Marcin Łobocki 2013
© 2011 - 2013 Klecińskie Towarzystwo Wioślarskie.